PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1022}

Czułe słówka

Terms of Endearment
7,6 28 671
ocen
7,6 10 1 28671
7,9 14
ocen krytyków
Czułe słówka
powrót do forum filmu Czułe słówka

Mama ma zawsze rację!!! Ile razy to słyszałyśmy??!!! Wiele razy. Nie tylko ze strony córki mają rację....ze strony syna także. Dlaczego?? Bo są kobietami!!!!! Kobiecy punkt widzenia jest niezastąpiony. Dużo w nim psychologii, ale też dzięki temu, dużo tu głębi. Jesteśmy tymi, które decydują o głębi lub płytkości naszych związków. Od czego zależy głębia lub płycizna naszych związków???? Od nas samych!!!! Bo oni są głową, ale my, KOBIETY, jesteśmy szyją!!! Od kobiet zależy tak wiele, że tylko pozostaje życzyć wszystkim panom, znalezienia odpowiedniej partnerki!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
andalucia_filmweb

może w Twoim związku facet jest głową... ja mam swój łeb na karku i nie pozwalam swoim życiem kierować ani matce, ani facetowi, choćbym nie wiem, jak bardzo go kochała

ocenił(a) film na 8
paulapaulapaula

Nie chodzi o pozwalanie innym na kierowanie naszym życiem, chodzi o to, aby wychodzić na swoje, mimo biologii, która nas, kobiety, mocno ogranicza. Porozmawiamy, jak dorośniesz. Powodzenia!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones